• Wpisów:338
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 21:53
  • Licznik odwiedzin:26 700 / 2515 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jesteś za bardzo ważny w moim życiu, żeby po prostu określić te wszystkie chwile dwoma słowami: było, minęło.
 

 
Nie jestem psychicznie chora, nie mam adhd, wszystko ze mną ok. Wszystko prócz tego, że jestem zakochana.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Wiesz co boli najbardziej? To, że ludzie to egoiści. Pieprzeni materialiści. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. A może warto się na chwilę zatrzymać? Pomyśleć kto przez nas cierpi? Może uda się jeszcze to naprawić? Bo warto.
 

 
I codziennie mam w sobie obawy, że to wszystko runie, że przestaniesz mnie kochać, a pokochasz kogoś innego. Boje się, zrozum. Boje się, że nie dotrzymasz słowa i nie poczekasz na to, aż będziemy mogli być szczęśliwi.
 

 
Wstaje rano , ogarnia poranną toaletę , ubiera się , maluję , wypija szklankę wody, połyka dwie tabletki uspokajające po czym wychodzi do szkoły gdzie przez kilka następnych godzin udaje że wszystko z nią w porządku . Uśmiecha się, rozmawia, wykłóca z nauczycielami , może zbyt często odwiedza palarnię.Po lekcjach udaje się prosto do domu,uprzednio wykręcając się ze spotkania ze znajomymi tłumacząc się problemami rodzinnymi.Wchodzi do pustego mieszkania, spina włosy w niedbały kucyk , sięga do barku po butelkę wina i kieruje się w stronę pokoju.Następnie kładzie się na środku dywanu zwijając swoje ciało w kłębek i zaczyna płakać.Płacze różnie , czasami długo czasami krótko, czasami głośno , czasami cicho , niekiedy tylko pustym wzrokiem wpatruje się w ściany innym razem krzyczy , bywa też że cała się trzęście w międzyczasie upijając kolejne łyki alkoholu.Tak , zniszczył ją. Doprowadził do najgorszego stanu emocjonalnego.
 

 
Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.
 

 
On jest więcej niż mężczyzną, a to jest więcej niż miłość.
 

 
jedynie czego pragnę to odejść stąd , zostawić wszystkich bo i tak nikomu na mnie nie zależy , przestać cokolwiek czuć i cierpieć . dość mam ciągłego siedzenia w pustym domu i wpatrywania się w ścianę czując się jak samotnik . chcę odejść , tylko Bóg mnie nie chce do siebie zabrać.
 

 
- O, zobacz! Spadająca gwiazda. Pomyśl życzenie.
- Nie muszę, przecież stoisz obok.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Czytałam setki razy jego opis, którego nie zmieniał od kilku dni. Łzy płynęły po policzkach robiąc mi na bluzie plamę. A ja nie potrafiłam powstrzymać płaczu i tego cholernego bólu w przełyku.
 

 
Najgorsze jest wtedy gdy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.
 

 
Wiesz jaki jest mój największy problem.?
Że Cię kocham, a Ty udajesz, że tego nie wiesz.
 

 
Ten który kocha Cię prawdziwie nigdy nie pozwoli Ci odejść nawet jeśli będziesz miała słabą chwile i chciała tego dokonać. Zrobi wszystko, żeby zatrzymać Cię przy sobie na zawsze i nigdy nie zwątpi. ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Czuję się jak kretynka czekając na Twoją wiadomość, która nie nadchodzi. Godzinami łudzę się, że pomyliłeś numery, że straciłeś zasięg, bądź padła Ci bateria. Nigdy nie dopuszczam do siebie myśli, że zapomniałeś o moim istnieniu.
  • awatar lovely time: http://lovely-time.pinger.pl/m/10451341/lutowe-rozdanie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
W swoim życiu żałuję tylko jednej rzeczy- że go poznałam. Że zadurzyłam się w kimś takim, jak on. Pokochałam człowieka, który perfidnie wykorzystał moją słabość- stałość w uczuciach.
 

 
Jeżeli w przyszłości będę miała syna, wychowam go tak, aby wiedział, że żadnej kobiety nigdy w życiu zranić nie można .
 

 
Najgorszy jest moment, w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje. I prawdopodobnie nic się nie wydarzy . A mimo to Ty nie potrafisz przestać czekać.
 

 
Pamiętasz? Kiedyś byłyśmy jak siostry, mogłyśmy powiedzieć sobie wszystko, kiedy płakałam, ty płakałaś razem ze mną, wspólne dyskoteki, domówki, uciekanie przez okno na imprezkę, pamiętasz to wszystko? To boli kiedy tak ważna osoba dla ciebie, w tak krótkim czasie, zmienia się w osobę którą otychczasz nie znałaś. ♥
 

 
Byli na imprezie. Osobno. Ona tańczyła z kim popadnie, on stał pod ścianą mierząc ją wzrokiem. W końcu nie wytrzymał, wziął dziewczynę w ramiona sycząc cicho - Jestem zły i zazdrosny. Zadowolona?- Wtuliła się w jego szyję - Bardzo. - Odpowiedziała, czując, jak coraz to mocniej przyciska ją do swojej klatki piersiowej. - Nie chcę Cię stracić, rozumiesz? - Przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać . ♥
 

 
Nie chodzę w upatrzonych od kilku dni szpilkach, tylko w wytartych trampkach. Nie gustuję w zaprojektowanych sukniach, wolę rozciągnięte dresy. nie preferuję rzucającego się w oczy makijażu, czy fryzury - stosuję roztrzepanego kucyka bez tony pudru na twarzy. Nie potrzebuję kilku godzin żeby przygotować się do wyjścia, jeśli chcę to już jestem, ot tak. Nie piję wypróbowanych drinków ze słomkami, może być kubuś marchewkowy, albo wygazowana cola. różnię się od Niej? Wiem, a On kochał Mnie taką jaką byłam, a nie taka jaką starałam się być.
 

 
Chciałabym uciec gdzieś , jak najdalej , tak abyś mnie nie znalazł.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
A gdy stwierdzę, że już jest dobrze, wydarzy się coś, przez co znowu będzie źle.
 

 
Tak naprawdę to tylko moja mokra poduszka wie, jak bardzo za Tobą tęsknię.
 

 
Nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na Twojej duszy, nie potrafisz,bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. Nie płacz, nikt się na Ciebie nie gniewa. Nie zapominasz, bo nie możesz.